מכון שובית מלמד

טיפול ויעוץ בבעיה נפשית

טיפול ויעוץ בבעיות נפשיות

שרותי מכון שובית מלמד

מכון שובית מלמד לטיפול בבריאות הנפש

טיפול משפחתי בבריאות הנפש 


 

מכון שובית מלמד לטיפול משפחתי מעניק טיפול וייעוץ למשפחות המתמודדות ומלוות בן משפחה הסובל ממחלה או מבעיה נפשית. התמודדות עם מחלת נפש של בן משפחה כרוכה לרוב במצוקה קשה למשפחה כולה אשר כל אורחות חייה משתנים בעקבות המחלה. בני המשפחה מושפעים ואף נפגעים בעת מחלת יקירם. הם זקוקים בעצמם לתמיכה ולליווי במסע הקשה של הטיפול בחולה (caregiving).

הנחת העבודה במכון שובית מלמד לטיפול משפחתי היא כי טיפול במצוקה של המשפחה והתייחסות אליהם כסובלים ממצב דחק, תסייע בהתארגנות המשפחה, תשפר אווירה רגשית בבית, ותשפיע כך גם על מצבו של החולה.
מחקרים מצביעים על התערבויות משפחתיות כגורם המשפר את מהלך המחלה, ומציגים את ההתערבויות במשפחה, כאשר הן מתווספות לטיפול התרופתי, כגורם יעיל במניעת אפיזודות חוזרות בסכיזופרניה ובמחלות אחרות, ובשיפור תפקודים חברתיים של החולה.

מפרספקטיבה סוציאלית רחבה של "האדם בתוך סביבתו", מכון שובית מלמד לטיפול משפחתי רואה את בני משפחות החולים המתמודדים כלקוחות בעלי חשיבות ראשונה במעלה ושואף לתת להם שירות המבוסס על צרכיהם הייחודיים.
אנו מספקים לווי טיפולי, תמיכה והדרכה למשפחות בתחומים המושפעים ממחלת הנפש.

המטפלים במכון הינם בעלי התמחות ייחודית וניסיון בעבודה עם בני משפחות בבריאות הנפש.מכון שובית מלמד
פסיכותרפיה ליחידים ולמשפחות.
מומחית בטיפול למשפחות מתמודדים בבריאות הנפש.
טלפון: 0523-651488
פקס: 077-7100188
shuvka@gmail.com

דף הבית :: אודות :: שרותי המכון :: שובית מלמד :: פרסומים מקצועיים :: הרצאות, הנחיית סדנאות והצגת עבודות בכנסים מקצועיים :: טיפול משפחתי בבריאות הנפש :: צור קשר ::
:: הקשר בין טיול משפחתי לבין שיקום בבריאות הנפש :: עליות ומורדות בשיתוף המשפחה בבריאות הנפש  :: מונחים מקצועיים בנושא טיפול משפחתי בפסיכיאטריה ::

::  2011 ©  All rights reserved to Shuvit Melamed Institute  ::  Created by Yoti  ::